Piotr Jurowicz - moje strony www

Kapitalizm

Polacy żyją w socjalizmie prawie 100 lat. 1926-1939 – socjalizm sanacji, 1939-1945 – narodowy socjalizm niemiecki, 1945-1989 – socjalizm moskiewski (sowiecki), 1989-2018 – socjalizm zachodnioeuropejski. W Polsce mamy 12,5% kapitalizmu i 87,5% socjalizmu.

www.kapitalizm.pl7.pl »

Demokracja

Obecnie demokrację określić można jako system w którym niewolnicy wybierają przedstawicieli władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej składającej się z ludzi o mentalności, wiedzy i sposobie myślenia niewolnika.

www.demokracja.pl7.pl »

Blog

Na blogu znajdują się teksty zamieszczone w Najwyższym Czasie!.

www.blog.jurowicz.pl »

Konstytucja Przyrodzonych Wolności

Jedynym źródłem wolności człowieka jest Bóg, który stworzył wolnych ludzi obdarzając ich rozumem, wolną wolą i własnością. Ludzkie działanie osoby na jej prywatnej własności nie może być ograniczone przez jakiekolwiek działanie innej osoby lub grupy osób (np. sąsiedzi, sejm) nie będących właścicielami tej prywatnej własności.

www.przyrodzonewolnosci.pl »

Wybory prezydenckie 2015

Obecnie obowiązujący system wyborczy fałszuje preferencje wyborców i w konsekwencji na urząd prezydenta wybierany jest kandydat, który nie ma największego poparcia głosujących. Na stronie można zagłosować i porównać wyniki głosowania wg obecnie obowiązującej ustawy z systemem JOW++.

www.prezydenckie2015.pl7.pl »

Anty-sanacja Ostrów Wielkopolski

O zagubieniu Polaków i o ich braku wiedzy historycznej, świadczy to, że Polacy nie mają pretensji do innych Polaków o to, że w Polsce czczony jest Józef Piłsudski, jeden z najbardziej szkodliwych dla Polski przedwojennych polityków. Postać odpowiedzialna za prześladowanie, zamykanie w więzieniach i obozach, a nawet mordowanie, polskich patriotów.

www.anty-sanacjaostrow.pl7.pl »